Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ne Geri Sayım Başladı!


Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün bu yıl 14’üncüsünü düzenleyeceği Yılın Yıldızları Ödül Töreni, 7 Ocak Perşembe günü Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Geceye 5000 Yıldızlı öğrencinin oylarıyla “2015 Yılının En İyileri” olarak belirlenen iş, medya ve sanat dünyasından ünlü isimler katılacak. “Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödül Töreni” olarak anılan ve Marka Tescil Belgesi ile tescillenen ödül törenine 600 Yıldızlı öğrenci davet ediliyor. Törende yılın erkek sanatçısı, kadın sanatçısı, müzik grubu ile birlikte iş adamı, iş kadını, kadın sinema oyuncusu, erkek sinema oyuncusu, en iyi ekonomist, şirket, köşe yazarı, yazar ve tiyatro oyunu gibi 32 kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

TANEM SİVAR GECEDE SUNUCULUK YAPACAK, GÜLÇİN ERGÜL İSE SAHNEDE!

Samimiyeti ve zarafeti ile ekranların sevilen yüzü olan Tanem Sivar, 14. Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ndeki sunumu ile de geceye renk katacak. Tanem Sivar, gelen sunuculuk teklifine çok memnun olduğunu belirtti ve bu kadar güzel bir gecenin sunuculuğunu üstlenmenin mutluluğunu paylaştı.

Son zamanların ev sevilen sanatçılarından olan, gençler tarafından oldukça beğenilen, tarzı ve enerjisiyle kitlelerin ilgisini çeken Gülçin Ergül, en sevilen şarkılarıyla akustik sahnede olacak.

Ayrıntılı bilgi için; www.yilinyildizlari.com

Etkinliğin Facebook sayfası için tıklayınız.

 

 

 

asenabanner

 

 

 

Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ne Geri Sayım Başladı!

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format