Telefondan Oynamak İçin En Popüler 5 Oyun


Bilgisayarlarımızı ve konsollarımızı açamaz olduğumuz yoğun günlerimizde, mobil cihazlarımızdan oynadığımız oyunlar çok eğlenceli olabiliyor. Oyun seçiminde zaman kaybetmemeniz adına sizin için piyasadaki farklı kategorilerde en kaliteli ve popüler oyunları derledik.

1)PUBG Mobile

PlayerUnknown’s BattleGrounds ile Battle Royale türüne yeni bir soluk getiren Bluehole, şimdi de oyuncularla mobil platformda buluştu. Kocaman haritada 100 kişinin arasında hayatta kalmaya çalıştığınız oyunda, hayatta kalmak için arkadaşlarınızla beraber bolca silah çatışmasına girebilirsiniz.

2)Hearthstone

Blizzard Entertainment’ın sahip olduğu eşşiz benzersiz World of Warcraft dünyasıyla yaptığı stratejik kart oyunu Hearthstone, benzerleri arasından kalitesi ve eğlencesiyle ön plana çıkıyor. Toplayabileceğiniz kartlarla ve 9 farklı sınıfta oluşturabileceğiniz sonsuz sayıda deste ile, rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

3)Trivia Crack

Sahip olduğu sistemle, basit bir soru-cevap oyunu olmaktan çıkan Trivia; eğlenceli, rekabetli ve aynı zamanda bilgilendirici bir oyun olmayı çok iyi başarmış. Aynı zamanda arkadaşlarınıza karşı oynayıp, aile içerisinde çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Telefonda basitçe zaman geçirmek isteyenlere, Trivia’yı rahatlıkla önerebiliriz.

4)Clash Royale

Clash of Clans’dan sonra Supercell, aynı karakterler ve farklı bir konseptle tekrar oyunseverlerin karşısına çıktı. Sahip olduğunuz ünitelerle rakibinize karşı savaştığınız bu oyunda, eğlence stratejinin bir adım önünde oluyor.

5)Mobile Legends

MOBA tutkunları için mobildeki en iyi tür Mobile Legends diyebiliriz. Sahip olduğu onlarca karakter ve 5 farklı rolle, bilgisayarda yaşayabileceğiniz MOBA deneyimini en iyi şekilde mobile taşıyor. Aynı zaman Türkçe destek olması, diğer mobil MOBA’lara göre bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

 

Telefondan Oynamak İçin En Popüler 5 Oyun

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format