ŞİMDİ DAHA FARKLI HEYECANLA


Ülkemizde ve dünyada büyük bir heyecan uyandıran Netflix’in ünlü dizilerinden La Case De Papel, Türkler tarafından çok fazla izlendi ve beğenildi. Dizi öylesine ciddi bir kitleye hitap etti ki ülkedeki sosyal yaşam alanlarını bile etkiledi; dizinin temasına uygun kafeler açıldı, Türklere özel çekimler yapıldı.

Dizinin yapımcıları Türklerin bu hayranlıklarına cevaben jenerik müziklerini hazırlama görevini de tam kalenin içinden başarılı bir müzik insanı olan Burak Yeter’e emanet etti. Yeni sezon sabırsızlıkla beklenirken bu gelişme Türkiye’de geniş bir yankı uyandırdı. Dünyada inanılmaz bir seyirci kitlesi olan dizide Türkiye’den de bir parça olması, gerek dizi yorumcularında gerekse de magazin mecrasında şaşırtan bir etki yarattı. Başarılı DJ Burak Yeter’in başarısı da meslektaşları ve Türkiye’de bir gurur yarattı.

Bu başarının devam etmesini, diğer müzik duayenlerimizin de bu başarıya destek olmasını ve bu gururu bizlere yaşatmasını diliyoruz. Yeni sezonu tüm dünya gibi biz de büyük bir heyecanla beklemeye devam ediyoruz.

ŞİMDİ DAHA FARKLI HEYECANLA

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format