SHAKIRA 11 YIL SONRA YENİDEN TÜRKİYE’DE


41 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı Shakira, 11 yıl aradan sonra ilk kez “El Dorado” isimli dünya turnesi kapsamında Türkiye’deki hayranlarıyla buluştu.

10 Temmuz akşamı Türkiye’ye ayak basan ünlü yıldız, Atatürk Havalimanı’nda gazeteciler tarafından “Yerli malı yurdun malı, herkes onu kullanmalı.” dercesine baklavayla karşılandı. İstanbul’a çocuklarıyla birlikte gelen Shakira, konser sabahı Boğaz turunun ardından konserini gerçekleştireceği Vodafone Park’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında çocuklarının üzerindeki Beşiktaş formaları gözden kaçmadı.

Türkiye’de ilk kez 2007 yılında Kuruçeşme Arena’da konser veren Shakira, 11 yıl aradan sonra 11 Temmuz’da Vodafone Park’ta hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı konserine başlamadan önce Türkçe “Merhaba Türkiye!” sözleriyle hayranlarını selamladı. Yaklaşık 2 saat süren konserde 20 şarkısını seslendiren ünlü şarkıcı konserinde, son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra “Waka Waka”, “Whenever, Wherever” ve “La La La” gibi dillerden düşmeyen şarkılarına da yer verdi. Konser boyunca 5 farklı kostüm giyen Shakira, her zamanki gibi dans ve sahne şovlarıyla da gelen seyircileri etkilemeyi başardı.

35 bin kişinin katıldığı konserde, Shakira’yı dinlemeye gelen Türk hayranlarının yanı sıra Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Gürcistan, İran ve Ortadoğu’dan gelen 5 bin hayranı da Shakira’yı dinlemek için Vodafone Park’a akın etti. Konserin sonunda İstanbul’a geldiği için ne kadar mutlu olduğunu ifade eden Shakira, “Sizi yeniden görmek istiyorum Türkiye!” diyerek Türkiye’ye ve hayranlarına veda etti.

İstanbul’daki konserinden Instagram’da birçok kare paylaşan Shakira, fotoğraflarının altına “Sizlerin arasında bu performansı sergilemek çok güzel bir histi! Shak #ShakiraIstanbul” notunu düştü.

SHAKIRA 11 YIL SONRA YENİDEN TÜRKİYE’DE

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format