Sevgilisi Olan ve Olmayanların Gözünden Sevgililer Günü


Sevgililer günü, sevgilisi olanlar için gayet eğlenceli ve romantik geçerken sevgilisi olmayanların bazı zamanlar psikolojisini çökerten bir gündür.

Sevgilisi Olanlar İçin

1) Gidilecek bir konser…

Bu gün için özel olarak birçok konser düzenlenmekte! Yapmanız gereken sadece dilediğiniz konsere iki bilet alıp dilediğinizce eğlenmek.

konser

 

2) İzlenecek bir tiyatro oyunu…

Tiyatro severler aramızda mı? İzleyebileceğiniz bir tiyatro oyunuyla akşam el ele yağmurun altında yürüdüğünüzü görür gibiyim…

tiyatro

3) İzlenecek bir sinema filmi…

Sinema bir alternatif olmakla beraber sadece sevgililer günü için bazı sinema salonlarında sevgili koltukları bulunmkata! Sarılıp bir film izlemek kulağa çok güzel gelirken günümüzde bazı nedenlerden dolayı sevgililerin çok sık tercih etmediği bir aktivitedir.

sinema

4) Çıkılacak küçük çaplı bir seyahat…

Birçok tatil şirketi sevgililer günü haftası için indirimli seyahatlar düzenlemekte! Sevgililer günü için baş başa geçireceğiniz romantik bir seyahate kim hayır diyebilir ki?

seyahat

5) Romantik bir akşam yemeği…

Sevgilinizi bir yemeğe çıkartarak ve belki ona yemeği kendi ellerinizle hazırlayarak bu akşamı sizin için özel kılabilirsiniz. Kırmızı güller ve yanan iki mumu ve hatta belki de o tek taşı (!) siz de hayal edebildiniz mi?

aksamyemegi

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirenler İçin

1) Bu günü evden hiç çıkmayarak yaşanmamış varsaymak…

“-14 Şubatta ne yaptın?

+Ben direkt 13’ten 15 Şubat’a atladım ya…”

1

 

2) Her yerde mantar gibi biten kalpler, balonlar ve çiçeklerle insanın çileden çıkması.

2

4) Sokakta gezerken üstünüze üstünüze gelen, daracık yolda bile birbirlerinin elini bırakmayan çiftleriyle harika bir gün!

4

6) Sosyal biriyseniz bu daha da zordur. Her gün dışarı çıkan biri bu gün çıkacak kimseyi bulamaz genellikle. Arkadaşlarınızla buluşmak için mesaj attığınızda: “Bugün sevgililer günü, unuttun mu?’’ minvalinde bir mesaj alıp yalnız kalmanız paha biçilemez. Sizi de yanlarına alabilirlerdi bence.

6

 

7) Aşk filmleri izleyerek yalnızlığına ağlamak…

Genellikle yalnız kızların tercih ettiği bir yoldur. Bu günü romantik komedi filmleri izleyip bol bol çikolata yiyerek geçirirler.

7

8) Kendine acı çektirmek için sinemaya gitmek…

Sinemadaki sevgilileri öksürerek rahatsız eden ve “Olan var olmayan var” bakışları atan o kişiyi herkes hayal edebildi mi?

8

 

9) Arkadaş grubunda sevgili olanların arkadaşları..

İki sarılan çiftin yanında yalnızlığına sarılan o koca yürekli insan! Arkadaşlarının “Hadi ama evde yalnız oturacağına beraber takılırız.” diyen arkadaşlarının aklına uyarak yanlarına gidip sevgililer gününü her hücresinde hisseden kişidir. Ama yine de arkadaşlarının keyfini kaçırmamak için onlara çaktırmadan eğleniyormuş gibi gözükür…

9

10) Bu günde kendimizi teselli edebileceğimiz birkaç cümle…

-Diğer günlerden farkı ne ki, normal bir gün…

-Hep para tuzağı bunlar…

-Annesi babası olmayanlar ne yapsın?

-Bekarlık sultanlık be abi…

10

14 Şubat Dünya Öykü Gününüz kutlu olsun!

 

 

 

zeyneperdenbanner     emrebanner

Sevgilisi Olan ve Olmayanların Gözünden Sevgililer Günü

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format