Netflix’in En Çok İzlenen 5 Filmi


Netflix neredeyse çoğu kişinin kullandığı büyük bir platformadır. İstediğimiz türde dizi, filmler izlememizi sağlamaktadır. En çok izlenen ve sizlerin de keyifle izleyeceği 5 filmi derledik.

Bird Box (2018)

Abd yapımı olan, yönetmenliğini Susanna Bier’in üstlendiği bu film korku, bilim ve kurguyu bir arada bulundurmaktadır. Film kıyamet sonrasını ele alarak devam ediyor ve bir annenin iki çocuğu ile hayatta kalma mücadelesini yansıtmaktadır.

The Platform (2019)

The Platform bir İspanyol filmidir. İçerik olarak ise farklı bir içerikle karşımıza çıkmaktadır. Bu gerilim/korku filminde şiddet içerikli sahneler de bulunmaktadır.  Filmde olayların geliştiği mekan aslında dünyanı tasvir etmekte ve izleyenlerin kendilerine ders çıkarması için bazı olaylar gelişmektedir.

Murder Mystery (2019)

Senaryosunu James Vanderbilt’in üstlendiği bu komedi, gizem filminde çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz. Tatile çıkan çift bir an içerisinde kendilerini bir cinayet içinde bulur ve tüm gözler bu çiftin üzerinde durmaktadır. Bu maceralarında eğleceli sahnelerle birlikte kendilerini kanıtlayabilecekler mi yoksa gerçek katil ortaya çıkacak mı derken akıcı film sizi bekliyor.

Fractured (2019)

Brad Anderson tarafından yönetilen bu filmin gerçekten gerilim dolu geçtiğini söyleyebiliriz.  Yolculuk sırasında kaza geçiren aile hastaneye gider. Babası eşini ve kızını doktora teslim ettikten sonra eşi ve kızı esrarengiz şekilde kaybolur. Her dakikasını heyecanla izleyeceğiniz filmin sonunda ters köşe olacaksınız.

The İrishman (2019)

Suç ve dramı ele alan bu film 3 saat 30 dakika sürüyor. Film karakteri Frank Sheeran Dünya savaşında yer almış eski bir askerdir ve New York’un en güçlü mafya ailesinden biriyle organize cinayet işlemeye başlamıştır. Özellikle aksiyon, suç filmleri sevenler için ideal bir seçim.


Like it? Share with your friends!

8

Netflix’in En Çok İzlenen 5 Filmi

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format