Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Romantik Komedi Filmi


“İzleyeceğim filmlerde hem aşk hem komedi hem de fantastik konular olsun isterim.” diyorsanız, tam size göre bir liste hazırladık. Bu filmleri izlemekten hiç pişman olmayacaksınız diyebiliriz.

Keşke 30 Olsam

Gönülden isteyerek tuttuğunuz dileklere aman dikkat! Bu dileğinizin umulmadık anda gerçekleşebileceğini anlatan eğlenceli bir film. Jenna, 13 yaşında bir genç kızdır ve Matt’e aşıktır. Fakat doğum gününde Matt ile ilgili aşağılayıcı bir hadise yaşar, çok utanır. Tesadüfen eline geçen dilek tozunu kullanır ve hemen 30 yaşında olmayı diler. Ancak, 30 yaşında her şeyin istediği gibi bir olmadığını fark eder.

Erkekler Ne Söyler, Kadınlar Ne Anlar?

İnsanlık tarihinde her zaman tartışılan bir konudur; kadınların erkekleri anlamadığı, erkeklerin kendini anlatamadığı ya da erkeklerin kadınları anlamak istemediği gibi ilişki sorunsalları. İşte tam buna bağlı olarak Marslı erkekler ve Venüslü kadınların arasındaki ilişkilerde karmaşık çelişkiler içeren bir komedi filmi.

Bridget Jones’un Günlüğü

Bridget, 32 yaşına gelmiştir fakat hayatını hala düzene sokamamıştır ve aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. Artık bu durumdan sıkılıp hayatını düzene sokmak için günlük tutmaya karar vermiştir. Sonrasında ise hiç ummadığı şeyler yaşamaya başlar ve iki erkek arasında seçim yapmakla kalakalır.

50 İlk Öpücük

Henry Roth, her gün başka bir kadınla birlikte olan ciddi ilişki düşünmeyen bir doktordu. Ta ki Lucy Whitmore ile tanışana denk. Henry, Lucy’e aşık olmuştur. Ancak, çok önemli bir sorun vardır. Lucy her sabah uyandığında yaşadığı önceki günü hatırlamamaktadır. Yine de Henry, bu durumun aşkına engel olmasına izin vermeyecektir. Her yeni günde Lucy’i kendisine bir kez daha aşık edebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Rastlantının Böylesi

Şehirdeki sıradan geçen hayatlarında birkaç saniyenin farklı olması ile olmaması arasındaki ince farkın nelere sebep olabileceğini yaşayan iki insan kendilerini aniden aşk, zamanlama ve kader üçgeninin içerisinde bulurlar. Kendi hayatlarımızı bile sorgulatan bu film, senaryoları ile çok başarılı izlenimler yaratıyor ve kaderden kaçamayacağımızı etkili bir şekilde gösteriyor.

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Romantik Komedi Filmi

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format