Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Korku Filmi


Korku filmi severler için derlediğimiz bu serimizde izlemekten keyif alacağınızdan emin olduğumuz filmleri derledik.

The Boy

Gerilim filmlerini sevenler için keyifli bir seçenek olan The Boy, Greta adlı bakıcının yaşlı bir çiftin evinde çalışmasıyla başlıyor. Bakacağı kişinin insan olduğunu varsayan bakıcının aslında bakacağı bir oyuncak bebektir. Çiftin 20 sene önce kaybettiği oğullarının anısına yapılan bu bebek, yaşlı çift evde olmadığında Greta’ya bazı sorunlar çıkarır. Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Mirrors

Mirrors, Alexandre Aja’nın yönettiği gerilimi yüksek bir film. Eski bir polisin bekçilik yaptığı dükkanda aynalar ile iletişime geçmesi sonucu birtakım olaylar gelişir. Gerilimi yüksek sahneleri yüzünden film bitiminde aynaya bakmaya korkmanız gayet olası.

Son Durak

Ölümün ne zaman gelebileceğini öngören biri olan Alex Browning, seyahate çıkacağı bir uçakta ölümünü öngörür ve olaylar böyle başlar. Yönetmenliğini James Wong’un yaptığı film, seri olarak devam eder. İnsana kaderin varlığını sorgulatacak bir film olsa da izlediğinizde asla pişman olmayacaksınız.

Korku Seansı

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı’nın yönetmenliğini James Wan yapıyor. Ed ve Lorraine Warren adlı çiftin ilginç olaylarla ilgilenmesiyle gelişen film, bir ailenin çiftten yardım istemesiyle devam ediyor. Oldukça kaliteli bir film olmasının yanında izleyenleri de oldukça etkiliyor.

Annabelle

Film, oyuncak bebek koleksiyonu yapan John Form’ un koleksiyonuna yeni bir bebeği eklemesiyle başlar. Oyuncağın getirdiği kötü ruh evi sarar ve olaylar gelişir. Filmin önemli bir özelliği de Korku Seansı adlı filmin başlangıç hikayesini içermesidir. Yönetmenliğini John R. Leonetti’nin yaptığı film, bittiğinde izleyen herkeste tüyler ürpertici bir his bırakıyor.

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Korku Filmi

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format