Mobil Oyun Önerileri


Mobile Legends: Bang Bang 

PEGI 7 yapımı olan Mobile Legends:Bang seçtiğniz karakterlerle girdiğiniz oyunda size 10 dakikalık bir mücadele sunuyor.  Bu 10 dakikanın içine strateji aksiyon ve hiç ummadığınız bir savaş mücadelesi hissettiriyor. Yakın arkadaşlarınızla da oynama şansı veren bu uygulama ile aynı zamanda global turnuvalara da katılabilirsiniz. 102 mega baytlık bir depolama alanı isteyen oyun aynı zamanda Play Store’da 4,3 lük bir puana ve 100+milyon indirmeye sahiptir. 

PubG Mobile

Mobil oyun kategorisinde en iyi battleground oyun türü olan PUBG mobile birden fazla harita ve modlarla karşımıza çıkıyor. 100 kişilik başlayan oyuna yere, bindiğiniz bir uçakla ve bir paraşüt yardımıyla iniyorsunuz. Yere indiğiniz anda en iyi ekipmanları toplayıp hayatta kalan son kişi olmalısınız. Tek kişilik ya da en fazla dört kişilik ekiple oynayabildiğiniz oyun 100+milyon indirmeye sahip. 

Call of Duty Mobile 

Bilgisayar oyunlarını vazgeçilmezi olan Call of Duty yakın bir zamanda da mobıle versiyonu ile karşımıza çıktı. Yine bir battleground tarzı olan oyun bu modun yanı sıra 5 e5 hızlı ölüm maçları ve daha birçok oyun modunu bizlere sunmakta. Bu nedenle neredeyse Pubg Mobıle kadar ünlenen oyun 50+ milyon indirmeye sahip. 

Clash of Clans 

Strateji oyunları denilince herkesin aklına yer edinmiş bir oyun olan Clash of Clans kendi köyünüzü kurabildiğiniz ve eğittiniz birbirinden farkı birliklerle başka kullanıcıların köylerine saldırabildiğiniz bir strateji oyunudur. Belediye binanızı ve köyünüzü yükselterek savunmanızı güçlendirin ve klan savaşlarında yerinizi sağlam tutun. Ayrıca oyun dünya genelinde 500+milyon indirmeye sahip ve 13 yaş altına uygun değildir. 

Brawl Stars 

En çok oynanan mobil oyunlardan biri olan Brawl Stars; elmas kapmaca, hesaplaşma, ödül avı, soygun, savaş topu ve özel etkinlikler olmak üzere farklı modlarda savaşma imkânı sunmaktadır. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza girebileceğiniz savaş modlarda heyecanlı dakikalar yaşatan Brawl Stars 100+ milyonun üzerinde indirmeye sahiptir. 


Like it? Share with your friends!

14

Mobil Oyun Önerileri

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format