Kış Mevsimini Sevmemek İçin 10 Sebep


1) Bir t-shirt bir de jean giyerek dışarı çıkma özlemi, üst üste giyilen kıyafetlerin sayısının giderek artmasıyla yerini sinir krizlerine bırakır.

1

2) Grip olma, üşütme ve sinüzit ağrılarının artması ihtimali açık hava alanlarında doyumsuzca gezebilmeniz için büyük bir engeldir.

2

3) Kafelerde sigara içilebilen bölümlerde otururken yanan ufoların ya tam yüzünüze ya da kafanızın tam üstüne vurması bütün akşamınızı işkenceye çevirebilir.

3

4) Kış aylarında ülkemiz trafiğinin her zamankinden daha da çekilmez olması cabasıdır.

4

5) Her kar veya yağmur yağdığında sosyal medya sitelerinin romantizm çıkarımları yapan insanlarla dolmasıyla kış mevsiminden gittikçe soğumayı bırakın, hayattan bile soğuyabilirsiniz.

5

6) Sokak hayvanlarının ve evsizlerin daha çaresiz olduğunu görmek ise kış mevsimini neden sevmediğimizi anlatmak için ikna edici bir sebeptir.

6

7) Büyük uğraşlar vererek yaptığınız saç ve makyajınızın (tabii kadınsanız) dışarı çıktıktan çok kısa bir süre sonra eski halinden eser kalmadığını görmekten kabul edelim ki hiçbiriniz hoşnut değilsiniz.

7

8) Seçilen kıyafetlerin ya terletecek kadar kalın ya da soğuktan donduracak kadar ince gelmesi, kış mevsiminin ruh halimizi nasıl değişken hale getirdiğine dair açıklayıcı bir sebeptir.

8

9) Fazlasıyla üşüyen insanların kapalı alanlarda cam veya kapı açtırmaması sebebiyle mekandaki diğer insanların havasızlıktan ölecek seviyeye gelmesi, bu mevsimin en büyük işkencelerinden birisidir.

9

10) Akşamları açık havada istediğimiz yerleri gezinerek geçirmek yerine PTT üçlüsüne mahkum olmak bizlere göre kış mevsimin sevilmemesinin son ve en sıkıcı sebebidir.

10

 

 

 

 

zeyneptekinbanner

Kış Mevsimini Sevmemek İçin 10 Sebep

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format