Just in Case


Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından daha önce 11 kez düzenlenen Ekmek Arası Kariyer etkinliği iki yıldır yenilenen ismiyle, Just in Case adı altında düzenlenmektedir. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek etkinlik gittikçe artan prestiji ile karşınıza çıkıyor!

Sektörlerinde öncü firmalarının katılımıyla 30-31 Ekim tarihlerinde Conrad Istanbul’da gerçekleşecek etkinlikte, öğrenciler yapılacak işe alım simülasyonları ve vaka analizleriyle ileride çalışma hayali kurdukları, hedefledikleri şirketlerin çalışma stilleri hakkında bilgi sahibi olup uzun kariyer serüveninde kendilerini bir adım öne atma fırsatı yakalarken, henüz öğrenciyken bir iş görüşmesindeymiş gibi simülasyonlar gerçekleştirerek tecrübe edinecek, grup mülakatına dair püf noktaları ve ipuçlarını keşfedeceklerdir.

30 Ekim’de Conrad Istanbul’da Yıldız Holding, Türkiye Finans, P&G; 31 Ekim’de Unilever, Colgate-Palmolive, Tat firmalarını ağırlayacak Yıldız İşletme Kulübü, 1 Kasım’da Türkiye Finans ofisinde ödüllü bir vaka yarışmasında da yerini alacaktır.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için linke tıklayabilir, başvuru yapmak için adınızı, soyadınızı, okulunuzu, bölümünüzü, sınıfınızı ve telefon numaranızı justincase@yildizik.com adresine gönderebilirsiniz!

Just in Case

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format