İstanbul’da Gidebileceğiniz Açık Hava Sinemaları


Günlerin uzun, havaların sıcak olduğu bu günlerde özellikle yaşı yetenlerin özlemle aradığı yazlık sinemaları yalnızca belli bir yaşın üzerindekiler değil açık hava sinemalarını görmeyenler arasında da popülerleşmeye başladı. Özellikle de uzun süre evde kalınan zamandan sonra ilaç gibi gelecek İstanbul’da gidilebilecek birbirinden güzel açık hava sinemalarını sizler için derledik. 

Uniq İstanbul 

Yemyeşil çimler üzerinde ister minderlerde isterseniz sandalyeye oturarak birbirinden eşsiz filmleri keyifle izleyebileceğiniz ve tarihi dokusu ile sizi bambaşka bir dünyaya götürecek olan Uniq İstanbul, Maslak’ta sanatseverleri kültür-sanat ile buluşturmayı bekliyor. 

Bomontiada 

Bomonti’nin birçok kültürel faaliyeti sanatseverlerle buluşturan tarihi bira fabrikası, avlusunda sinema tarihinin eskimeyen klasikleri sanatseverlerle buluşturarak İstanbul’un yoğun yaşantısından sıyrılıp yıldızların altında keyifli bir sinema gecesi yaşatıyor. 

Zorlu PSM 

Birçok kültürel faaliyete ev sahipliği yapmış olan Zorlu PSM, günümüz ile geçmişi birleştirerek, açık havada nostaljik sineması izleme keyfini yaşamak isteyenler için Amfide birçok filmi sinema filmini sanatseverlere sunuyor. 

Sait Halim Paşa Yalısı 

Sait Halim Paşa Yalısı, sinemaseverleri Boğazın harika manzarası eşliğinde, patlamış mısırdan dondurmaya kadar birçok çeşit ikramıyla birlikte lüks bir sinema keyfi sunuyor. 

Swissotel The Bosphorus 

Hotel Swissotel The Bosphorus, 29 Haziran-30 Ağustos tarihleri arasında, 1000’den fazla ağacı içinde barındıran muhteşem korusu Sultan Park’ta birbirinden güzel yerli ve yabancı filmleri yaz boyunca sinemaseverlere sunuyor. 

Feriye 

Boğaz manzarası eşliğinde açık hava sineması izlemenin keyfini doruklarda yaşayacağınız Feriye’de birçok kült film sinemaseverlerin karşısına sunuluyor. 


Like it? Share with your friends!

21

İstanbul’da Gidebileceğiniz Açık Hava Sinemaları

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format