Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 5 Komik Hesap


Gün içerisinde sosyal medyada ne kadar vakit geçirdiğimiz su götürmez bir gerçek. Asıl mizah Twitter’da dönüyor olabilir ama günümüzde Instagram’ın da aşağı kalır yanı yok. Instagram’da vakit geçirirken eğlenebileceğiniz 5 mizah sayfasına gelin bir beraber bakalım:

@burakaltindag

Kurumsaldan kendini sıyırıp Instagram’da günümüzü şenlendiren Altındağ, kısa zamanda ilerlediği iyi mizahıyla en çok takip edilen sayfalardan. Ünlüler üzerinden döndürdüğü esprileri ve samimi tavrıyla herkesin “Aa, bu benim ya!” diyebileceği hesapların başında geliyor.

@bikotbitisortmag

Kimimizin pinkfreud döneminden tanıdığı Pelin, ünlü dünyasında olan güncel olaylar hakkında hazırladığı sivri dilli gönderileriyle hepimizi keyiflendiriyor. Entrikalara getirdiği müthiş dokundurmalarını okumaya kim “Hayır!” diyebilir ki?

@yilmazsisters

İki kız kardeşin yıllardır evi şenlendirmek için çektiği videoları paylaşmaya karar vermesi üzerine şimdi telefonlarımızın ekranından belki de bizim evimiz şenleniyor. YouTube’a girmeye hazırlanan yılmazsisters’ın orada da başarılı olacağına şüphe yok.

@ahmetkarya

“İki erkek nasıl bu kadar iyi ilişki analizi yapmış olabilir?”i sorgulatan Ahmet ve Karya ikilisi, ilişkilerde yaşanan genel polemikleri komik bir dille bize sunarak hepimizi güldürüyor.

@asliinandik

Birbirinden farklı tiplemeleriyle Aslı İnandık, bulduğu müthiş dokundurmaları ve yaptığı abartı taklitleriyle mutlaka takip edilmesi gereken hesaplardan.


Like it? Share with your friends!

13

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 5 Komik Hesap

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format