Giyilebilir Mouse: Flying Fingers


Mouse kullanımını daha sağlıklı ve konforlu bir hale getirmek için geliştirilen ve tamamen Türk yapımı bir ürün olan Flying Fingers, geçtiğimiz aylarda satışa sunuldu. Bilardo eldivenine benzeyen bir görüntüsü olan giyilebilir mouse, el bileğinde sinir sıkışması gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için tasarlandı. 20 metre menzile sahip bu mouse, bilgisayar oyunlarını daha keyifli bir hale getiriyor ve kullanıcısına aynı anda başka işleri yapabilme imkanı sunuyor.

mouse

Bileğinizi sağa sola hareket ettirerek kontrol edebileceğiniz cihazın üzerinde sol click, sağ click, scroll up, scroll down ve geri tuşu olmak üzere 5 buton bulunuyor. USB kablo ile şarj ediliyor ve tam dolu şarj ile 8 saate kadar kullanılabiliyor. Silikon yapısı sayesinde ele uyum sağlama konusundaki problemler ortadan kalkmış oluyor.

Bu cihazın fiyatı konusunda ise alıcılar biraz duraksıyor. Cihazın fiyatı 150-200 lira arasında değişim gösteriyor. Müşterilerin “Değer mi?” sorusuna tam bir cevap verilememesiyle birlikte, insanın ne kadar sürede bu hassas cihaza alışabileceği de ayrı bir soru işareti.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

alibeybanner

Giyilebilir Mouse: Flying Fingers

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format