Faydalı YouTube Kanal Önerileri


Youtube günü günden büyüyen bir sosyal medya türü ve çeşitliliği çok fazla. Bu çeşitli kanalların arasından sizin için işinize yarayacak ve faydalı olacağını düşündüğümüz kanalları topladık. 

Ferhat Yıldız  Master Of Languages 

Ferhat Yıldız olarak bilinen Youtuber size istediğiniz dili kolay bir şekilde öğretmeye çalışıyor. İster Alman, ister İngiliz, isterse de İspanyol olsun çoğu dil için sıfırdan başlayan derslerine kanalından ulaşabilirsiniz. Bundan başka bu kanalda istediğiniz dil için 10 dakikalık bir sürede özet geçerek de önbilgiye sahip olabilirsiniz. 

Barış Özcan 

Bir diğer önereceğimiz Youtube kanalı ise Barış Özcan’dır. Farklı videolar içeriği ile size beyin fırtınası yaptırabilecek kapasitede olan bu kanal size çoğu şeyi öğretecektir. Kısacası, atomdan yazarlara  kadar her içeriğe rastlayabilirsiniz. Ayrıca kanalda pratik ve ilginç tavsiye videoları da bulunmaktadır. 

Garaj Dance Center 

Dans etmeyi sevenler için harika içerikler üretiyor. Birbirinden farklı kültür dansları yapan bu kişiler aynı anda dansı eğlenceli hale getiriyorlar. Yaptıkları dans düelloları ise kanalın en vazgeçilmez yönü. 

Hakan Ertan 

New York’ta yaşayan Türk olarak orayla ilgili videolar çekip aynı sırada tasarımla ilgilenenlere büyük avantajlar sunuyor. Tasarım ideaları, stilleri ve yapay zekayla ilgili çoğu şeyi kanalında birleştiren Hakan Ertan’ın YouTube kanalı kendinizi bulmaya yardımcı olacaktır.

Hikmet Anıl Öztekin 

Kişisel gelişim ve motivasyon içerikli videolar arıyorsanız bu kanal tam size göre! Hayata bakış açınızı değiştirmeyi, daha verimli olmayı ve bunun gibi birçok içerikleri içinde bulunduran bu kanal size çevrenizle iletişiminizi de değiştirecek şekilde yardımcı olacaktır. 

TEDX Talks 

“Paylaşmaya değer fikirler” mottosunu benimsemiş, öncelikle eğlence, tasarım, teknoloji, girişimcilik ve başka birçok konu hakkında konferanslar yayınlayan, katılımcıların ise filozof, bilim insanı, emekli, mühendis vb. olduğu günümüzde çoğu kişini aklına gelmeyen konuları ele alan bir oluşumdur. İzledikten kısa bir süre sonra bakış açınızı değiştirebilir. 

BinYaprak 

İş hayatından başlayarak gönüllü çalışmalara, networklerden yaşama kadar her bilgiyi içinde bulunduran bir kanal. Kanalın önemli ayrıcalığı ise her videosunu canlı görüşme yaparak çekmesi ve bu görüşmeni işinin uzmanıyla yapmasıdır. Gelecek iş, meslek alanına dair kafanızı kurcalayan sorular varsa bu kanalda cevabını bulabilirsiniz. 


Like it? Share with your friends!

17

Faydalı YouTube Kanal Önerileri

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format