En İyi 5 Edit Programı


Siz de fotoğraflarınızın Instagramda gördüğünüz influencerlar gibi mi olmasını istiyorsunuz? Yöntemi çok basit, belli başlı sihirli edit programlarından yararlanmak! Sizler için bu yazımızda telefon için en iyi 5 edit programından bahsettik.

VSCO

En bilinenlerden olan VSCO, her fotoğrafı profesyonel bir çekimden çıkmış gibi gösterebilmesi ile ünlü. Renk ve doku yoğunluğu bakımından çoğu uygulamaya taş çıkarmakta. Kendine ait paylaşım ağının bulunmasıyla da fotoseverlerin gönlünü fethetmekte.

 Ücretsiz ancak daha fazla uygulama için VSCO X adlı ücretli bir sürümü mevcut.

Snapseed

 Yine kullanım kolaylığı sebebiyle çok popüler olan bir uygulama. Eğer bu tarz uygulamaları ilk defa deneyecekseniz Snapseed sizin için en iyisi, çünkü yapılan değişiklikleri geri almak ve denemeler yapmak çok kolay.

Ücretsiz.

Afterlight

Afterlight 2 rüya gibi efektlerinin yanı sıra fotoğraf kolajlama, prizma veya eskitilmiş görüntüsü vermek için de ideal.

Ücretli (12,99 TL).

Polarr

Eğer siz de ayrıntıların insanıysanız sizin için daha uygun olan bu uygulama ile oldukça küçük detayları bile değiştirmek mümkün.

Ücretsiz.

A Color Story

Adından da anlaşılacağı gibi renkli dünyaların insanıysanız A Color Story tam size göre. Soluk fotoğrafları canlandırabilir veya renk detaylarını vurgulayabilirsiniz.

Ücretsiz.


Like it? Share with your friends!

7

En İyi 5 Edit Programı

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format