Daha PratİK Bir Hayat İçin: No: 17 Bakery


Ataköy’deyken kendini Berlin’de hissetmek…Kapıdan adımınızı attığınız an bu büyülü yolculuğa başlıyor olacaksınız. Siz de bu yolculuğa katılmak ister misiniz? O zaman  yolculuğumuzun başlangıç noktasını söylüyorum: No: 17 Bakery

Herkes özellikle haftasonlarının çok güzel geçmesini ister. Güzel bir başlangıç her şeyin başı diyelim ve sizi No:17’nin leziz kahvaltısı ile tanıştıralım. Siz de eğer kahvaltıya bayılıyorsanız ama her gün aynı kahvaltıyı yapmaktan sıkıldıysanız burası farklı lezzetleriyle size birçok seçenek sunuyor. Benim favorim “Frenk Omlet” ve “Burhan’ın Tostu”. Sporculara özel kahvaltı seçeneği de mevcut.Kaçırılmayacak fırsat,bizden söylemesi.Tostunuzun ekmeğini siz seçebiliyorsunuz. Evinize giderken birkaç tane paketletmeyi unutmayın. Sağlıklı lezzetler ilginizi çekiyorsa Avokado Bruschetta kahvaltınızın baş tacı olacaktır, denemeyi unutmayın.

No:17 Bakery evinizin balkonu kadar rahat, sıcak bir ortam sunuyor size. Çeşitli desenlerde minderler, salıncaklar eşliğinde arkadaşlarınızla koyu bir sohbete dalmak için harika bir yer. Arkadaşlarınızla sohbetinize  katılacak sevimli minik dostlar hemen yanınızda olacak. Kahvenizi, çayınızı yudumlarken yavru kedileri sevebilirsiniz.

No:17 Bakery’de Yıldız İşletme Kulübü PratİK Kart sahiplerine özel %5 indirim bulunuyor. Kasada kartınızı kullanıp indirimden yararlanmayı unutmayın! Keyifli,sağlıklıbir hafta geçirmeniz dileğiyle. Hoşçakalın!


Like it? Share with your friends!

25

Daha PratİK Bir Hayat İçin: No: 17 Bakery

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format