Daha PratİK Bir Hayat İçin: Luby-Karaköy!


Karaköy’deki belki de en farklı ve renkli dekorasyonuyla gözümüze çarpan bir mekan, Luby. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencileriyle de dönem dönem dekorasyon adına çalışmalar yürüten Luby, bu durum konusunda oldukça titiz. Müşterilerine sundukları menünün hakkını vermek adına ortam atmosferini de gerek duvardaki dekoratif plakalarla tamamlamışlar. Estetik algısına verdikleri bir diğer önemi de sosyal medya hesaplarındaki gönderilerden anlamamız mümkün. En nihayetinde tüm parçaları doğru birleştirmeyi başardıkları kesin!

Peki Luby’de ne yenir, ne içilir? Kişisel olarak favorim serpme kahvaltıları diyebilirim. Belki de İstanbul’da tercih edebileceğiniz en lezzetli 10 kahvaltı arasına girebilecek ürünler sunuyorlar. Boyozundan ev yapımı reçel çeşitlerine; simitinden sahanda yumurtasına kadar birçok çeşit masanızı süslüyor. Tabağınızdaki her ürünün eşit kalitede olması ise ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı adeta size kanıtlıyor. Gelelim Luby’de güne nasıl devam edileceğine. Mutfağın ve barın hemen önündeki dolaptan kahveniz hazırlanırken çeşit çeşit birçok tatlıyı kendinizi şımartmak için seçebilirsiniz. Sonbahara özel “Balkabaklı Cup” ve “Luby Sebastian”ı tavsiye edebilirim! Eğer Luby’i akşam yemeğinde tercih edecekseniz de Kara Burger ya da enfes pancar sosuyla servis edilen çıtır mantı masanız için güzel seçenekler olabilir. Klasikleşmiş lezzetleri modern bir servis anlayışıyla sunan Luby’den mutlu ayrılacağınızdan şüphem yok!

Yıldız İşletme Kulübü PratİK Kart sahiplerine özel %10 indirimi de kasada PratİK Kartınızı göstererek kullanmayı sakın unutmayın! Haftaya yeni bir öneride görüşmek üzere!

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Luby-Karaköy!

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format