Daha PratİK Bir Hayat İçin: Frango


Yoğun geçen bir günün ardından karnınız mı acıktı? Hem açlığınızı giderip hem de kafanızı dinleyebileceğiniz İstanbul’un en nezih mekanlarından biri olan Frango dönere bir uğramanızı öneririz!

Kapıdan girdiğiniz anda sizi sarı ve siyah tonlarında bir görsel şölen karşılıyor. Çalışanların güleryüzlü ve sıcakkanlı olması da dikkatleri çekiyor. Hem içeride hem de dışarıda oturabilme imkanınız var. Eğer öğrenciyseniz bu mekan fiyat/performans olarak tam size göre. Menüye değinecek olursak isminin dönerci olmasına rağmen çok lezzetli pizzaları mevcut. 8 çeşit sos seçimiyle ziyafete ortak olabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara lezzetli dönerler, pizzalar yiyebilirsiniz. Çalışanların söylediğine göre en iddialı oldukları yiyecekleri Füme Kaburga Pizza’ymış. Bunun yanı sıra sevdiğiniz bir sos ile dönerleri de tatmanızı tavsiye ederiz. Frango’ya gitmişken fesleğenli ayran içmeden dönmek olmaz. Hijyen yönünden bakarsak gerçekten çok temiz aklınızda hiç bir soru işareti kalmasına gerek yok. Güvenle yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Frango’da ayrıca Yıldız İşletme Kulübü Pratik Kart’ta indirim mevcut. Yemeğinizi yedikten sonra kasada Pratik Kartınızı göstermeyi unutmayın. Hepinize şimdiden afiyet olsun.

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Frango

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format