Daha PratİK Bir Hayat İçin: Dose Coffee Treeware


Bir “dose” müzik? Yoksa siz de dışarıda kendinizi evinizde gibi mi hissetmek istiyorsunuz? O zaman adresimiz belli! Taksim kalabalığından nispeten uzak, Galatasaray Lisesi’nin yanından inerken sağda bulunan sevimli mi sevimli üçüncü nesil bir kahveciye gidiyoruz: Dose Coffee!

Dose Coffee, içeri girdiğiniz anda sizin de senelerce gelmek isteyeceğiniz bir yer oluyor. Herkesin kış aylarıda kurduğu hayal aynıdır: Hoş bir müzik, kendinizi büyüsüne kaptırdığınız  kitap, bir de bu kitaba eşlik eden leziz bir kahve. Dose, hayalinizi eksiksiz gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Envai çeşit kahve arasından damak tadınıza uygun olanı bulmanız mümkün! Yerli bir kimyacı elinden çıkmış, buharda soğuk kahve makinesiyle yapılan özel kahveleri denemenizi şiddetle öneririz. Kahvenizin yanına sizi lezzetiyle adeta başka diyarlara götürecek “Dose Brownie”yi sipariş etmeyi unutmayın. “Hayır, kaçamak istemiyorum.” diyorsanız ev yapımı granolalardan; sağlıklı, hafif, vejeteryan seçenekli sandviçlere kadar uzanan leziz  yiyecekleri de tercih edebilirsiniz.

Dose Coffee ayrıca söyleyişilere ve sergilere ev sahipliği yapıyor. Özellikle farklı disiplinlerden genç sanatçıların çalışmalarını günlük hayatın akışında görebileceğiniz “Vitrinde Teşhir Var” sergisi büyük bir ilgiyle karşılandı. Yakında gerçekleşecek etkinlikler için sosyal medya hesaplarından sergilerin tarihlerini takip edebilirsiniz.

Ayrıca Dose Coffee’de Yıldız İşletme Kulübü PratİK Kart sahiplerine özel %10 indirim bulunuyor. Kasada kartınızı kullanıp indirimden yararlanmayı unutmayın! Keyifli, sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle. Hoşçakalın!

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Dose Coffee Treeware

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format