Daha PratİK Bir Hayat İçin: Burger Lab


Karaköy’ün tatlı ara sokaklarında dolaşırken karnınız acıktı ve hoş bir mekanda leziz bir burger yiyerek bir kaçamak mı yapmak istediniz? O zaman gideceğiniz yer belli: Burger Lab.

Bu küçük ve tatlı mekanda köftenizin pişme derecesini kendiniz seçerek damak zevkinize uygun burgerinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda burgerinizin yanında gelen sıcacık ve taze patatesler de oldukça lezzetli. Bir tavsiye olarak soslu patatesi denemeyi unutmayın! “Hamburger olsun ama sağlıklı da olsun.” diye düşünüyorsanız ekmek kullanılmadan iki marul arasına yapılan “No Bread”i de tercih edebilirsiniz. Arkadaş grubunuzla birlikte gidebileceğiniz hoş bir mekan Burger Lab. Çalışanlar ilgili ve servis hızlı. Çalan güzel müzikler de cabası. Eğer mekanda oturup yemek için vaktiniz yoksa paket servis hizmetleri de bulunuyor. Burayı lezzet listesi durağınıza eklemelisiniz!

Ayrıca Burger Lab’de Yıldız İşletme Kulübü üyelerine özel olan PratİK Kart sahipleri için %10 indirim bulunuyor. Kasada kartınızı kullanıp indiriminizden yararlanmayı unutmayın! Keyifli ve mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle, bir sonraki öneride görüşmek üzere!

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Burger Lab

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format