Daha PratİK Bir Hayat İçin: Bon Nişantaşı


Nişantaşı diyince aklınıza gelen ilk mekan neresidir? Yoksa siz de sağlığınıza dikkat edenlerden misiniz? Bu iki soruyu yönelttiğimiz kişileri ortak bir paydada buluşturacak bir mekan arayışındayız bugün: Sağlıklı beslenme furyasının öncülerinden Bon Nişantaşı’na doğru yola çıkıyoruz!

Bon Nişantaşı, geniş menüsüyle sağlıklı yaşam sevdalılarının yüzünü güldürüyor. Keyifli ambiyansa sahip mekanda, özellikle yaz aylarında çıkan şekersiz limonatayı yudumlarken arkadaşlarınızla sohbetin tadını çıkarabilir ya da okumakta olduğunuz kitabın büyülü dünyasına giriş yapabilirsiniz. “Hayır, hazır kış aylarındayken tatlı bir kaçamak istiyorum.” diyenlerdenseniz kendinizi “Raw Cheesecake” ya da “Chia Puding” ile ödüllendirmek diyetinizi bozmayacak bir seçenek olabilir. Burada “Healty Bowl”lardan “Granola Bar”lara, sağlıklı ve doyurucu sandviçlerden smoothie ve frozenlara kadar uzun bir lezzet yolculuğuna çıkacaksınız. Siz de Instagram’dan aşina olduğumuz renkli kaselerin tadını merak ediyorsanız Boon’un “Bluebery Swirl”ini denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

Ayrıca Bon Nişantaşı’nda Yıldız İşletme Kulübü PratİK Kart sahiplerine özel %15 indirim bulunuyor! Kasada kartınızı kullanıp indirimden yararlanmayı unutmayın! Sağlıklı ve uzun bir ömür sürmek dileğiyle, haftaya bir sonraki önerimizde görüşürüz!

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Bon Nişantaşı

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format