Beklenen Apple Lansmanı Gerçekleşti!


Apple, 12 Eylül’de Steve Jobs Theater’da yeni iPhone modellerini tanıttı. Kullanıcılarına 3 yeni iPhone modeli sunan Apple, eski modellerinden iPhone 6S ve iPhone SE’nin satışını durdurdu. Satışı durdurulan iPhonelar arasında iPhone serisinin onuncu yılına özel çıkarılan iPhone X de yer alıyor.

Yeni tanıtılan iPhone XS ve iPhone XS Maxlerin içinden artık kulaklık dönüştürücü çıkmayacak. Bu da demek oluyor ki artık bu dönüştürücüyü isteyenler fazladan para vererek buna sahip olabilecek. 5.8 inç iPhone XS ve 6.5 inç iPhone XS Max tüm Apple aygıtları arasında en yüksek piksel yoğunluğuyla en keskin ekranlara sahip. Ön ve arka cam tasarımında, bir akıllı telefonda kullanılan en sağlam cam yer alıyor. Ayrıca arka yüzeydeki cam daha hızlı kablosuz şarj olanağı sağlıyor. iPhone XS ve iPhone XS Max, 30 dakika boyunca 2 metre derinliğe dayanabiliyor. iPhone XS ve XS Max’te 12 megapiksel çift kamera sistemi bulunuyor. Akıllı HDR, daha fazla vurgu ve gölge detaylarına sahip fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Portre modundaki yeni “Derinlik Denetimi” kullanıcıların hem çekim sırasında hem de çekimden sonra alan derinliğini ayarlayarak etkileyici portreler çekmelerini sağlıyor. Derinlik Denetimi’ne sahip Portre modu, ön kamerada da bulunuyor.

iPhone XS ve iPhone XS Max 21 Eylül Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

6.1 inç iPhone XR beyaz, siyah, mavi, sarı, mercan ve (PRODUCT)RED olmak üzere kullanıcılara altı yeni renk seçeneği sunuyor. iPhone XR, yurtdışında 19 Ekim Cuma gününden itibaren ön siparişe açılacak ve 26 Ekim Cuma gününden itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

Lansmanda iPhoneların yanı sıra Apple Watch da tanıtıldı. Apple Watch Series 4, yüzde 30 daha geniş büyüleyici ekranla, daha ince ve daha küçük kasasına entegre edilirken yeni arayüzü daha zengin ayrıntılar ve daha fazla bilgi sağlıyor. Apple Watch Series 4 (GPS) ve Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) 21 Eylül Cuma gününden itibaren mağazalarda satışa çıkacak.

iPhone XR 749 dolardan, iPhone XS 999 dolardan, iPhone XS Max ise 1099 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Apple Watch Series 4 (GPS) 399 dolar ve Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) 499 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Fiyatlar böylesine yüksekken kim yeni iPhoneların sahibi olur bilinmez ama hal böyleyken en iyisi elinizdeki telefonlara gözünüz gibi bakmak olacaktır.

Beklenen Apple Lansmanı Gerçekleşti!

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format