Daha PratİK Bir Hayat İçin: Arsen Lüpen


Yorgun bir günün ardından belki de bir şeyler içmek, arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız ve bu sıralarda Beşiktaş’a yakın iseniz gideceğiniz yer zaten belli: Arsen Lüpen.

Adını Maurice Leblanc tarafından kurgulanan bir roman karakterinden alan mekan, içeride var olan atmosferle sizi ilk başta kendine çekmeyi başarıyor. Gösterişten uzak ve lezzetli menüsü bu yeri tercih etmeniz için en büyük etkenlerden bir tanesi. “Cheese Burger” ve “Tavuklu Sandwich” gibi seçeneklerle kendinize güzel zaman geçirmek için bir şans kapısı aralayacaksınız. Cüzdanı çok zorlamayan menüsü dışında, en çok seveceğiniz faktör cana yakın ve nazik çalışanlar olacaktır. Sevdiğiniz insanlar ile kaliteli vakitler geçirebilmeniz için size atmosfer ve yeterince neden veren Arsen Lüpen, Beşiktaş’ta gözde mekanınız olacaktır.

Ayrıca Arsen Lüpen Beşiktaş’ta Yıldız İşletme Kulübü PratİK Kart sahiplerine özel %10 indirim bulunuyor. Kasada kartınızı kullanıp indiriminizi almayı unutmayın. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmeniz dileğiyle, bir sonraki önerimizde görüşürüz!


Like it? Share with your friends!

14

Daha PratİK Bir Hayat İçin: Arsen Lüpen

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format