2019-2020’de Çıkacak 5 Marvel Filmi


1. Captain Marvel

Avengers Infinity War After Credit sahnesinde de anladığımız gibi, Avengers-4 filminde Captain Marvel’ı göreceğiz. Tabii bundan önce Marvel bize Captain Marvel kimdir, güçleri nedir ve nereden gelmektedir ve kimlerle ne gibi bağlantıları vardır? Bunu bize göstermek istemiş. Fragmanı izlediyseniz, Fury’nin iki gözünün de yerinde olduğunu bildiğimizden, filmin 90’larda geçtiğini varsayıyoruz. Marvel severler 8 Mart 2019’da çıkacak bu filmi dört gözle bekliyorlar.

2. Avangers-4

2019’a bomba gibi düşecek bir film. Avengers-3 (Infinity War) filminde Thanos’un amacına ulaşmasının sonucunda yaşanan felaketten dolayı filmi izleyenlerin kafasında oluşan onlarca soru işareti, hüzün ve hayal kırıklığı, serinin dördüncü filmini daha vizyona girmeden güzel kılıyor. Bu filmde, Infinity War’da görediğimiz bazı karakterleri görmeyi bekliyoruz. Mesela Hawkeye, Ant-Man ve Captain Marvel filmde yer alacak gibi gözüküyor. Onlar dışında ise sonunda Bruce Banner yerine Hulk’ı daha çok göreceğiz izlenimi var. Bakalım geriye kalan Avangers ekibi ve yeni gelecek olan bu karakterler nasıl bir yol izleyecek. 3 Mayıs’ta göreceğiz.


3. Spider Man- Far From Home

2002 yılından beri izlediğimiz Spider Man filmlerinde 3 farklı Örümcek Adam karakteri gördük. İlk filmerde Tobey Maguire, sonrasında çıkan iki “The Amazing” filmlerinde Andrew Garfield ve son olarak da Örümcek Adam karakterine en çok uyum sağlayan ve sevilen, aynı zamanda da bir Avenger olan Tom Holland. Bu filmde de başrol olarak onu göreceğiz. Film hakkında henüz pek bir ipucuna sahip değiliz ama muhtemelen Iron Man’i bu filmde göreceğiz. Film tarihi ise 5 Temmuz 2019 olarak bekleniyor.


4. Guardians of Galaxy vol.3

MCU (Marvel Cinematic Universe) ‘nun muhtemelen en eğlenceli ve esprisi bol olan Guardians of Galaxy serisinin üçüncü filmi. İlginç insan dışı karakterler barındıran bu serideki karakterler hakkında bildiğimiz son şey Avengers-3’ te rakun dışında hepsinin toza dönüşmesi. Bu sebeple bu film öncesini anlatıyor olabilir ya da hepsi bir şekilde geri geliyor olabilir. Film hakkında henüz herhangi bir bilgi yayınlanmadığı için yorum yapmak güç. Film çıkış senesi ise 2020 olarak biliniyor.


5. Black Panther 2
Kısa sürede pek çok hayran kazandıran, vibranyum elementinin merkezi Wakanda’nın kralı Black Panther karakterinin, ilk filminde güçlerine nasıl sahip olduğunu ve kaybettiği tahtı nasıl geri aldığını gördük. Aynı zamanda onu Captain America: Civil War filminde bir intikamcı ve Avengers-3’te ise bir savaşçı olarak gördük. Bakalım 2020 yılında vizyona girecek olan bu film hangi konuyu ele alacak.

 


Like it? Share with your friends!

9

2019-2020’de Çıkacak 5 Marvel Filmi

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format