15. Yılın Yıldızları Ödül Töreni için Nefesler Tutuldu!


Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün bu yıl 15’incisini düzenleyeceği Yılın Yıldızları Ödül Töreni, 12 Ocak Perşembe günü Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Geceye 35.000 Yıldızlı öğrencinin oylarıyla “2016 Yılının En Beğenilenleri” olarak belirlenen iş, medya ve sanat dünyasından ünlü isimler katılacak.

“Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödül Töreni” olarak anılan ve Marka Tescil Belgesi ile tescillenen ödül törenine 500 Yıldızlı öğrenci davet ediliyor. Törende yılın erkek sanatçısı, kadın sanatçısı, müzik grubu ile birlikte iş adamı, iş kadını, kadın sinema oyuncusu, erkek sinema oyuncusu, en iyi ekonomist, şirket, köşe yazarı, yazar ve tiyatro oyunu gibi 32 kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

 

YUNUS GÜNÇE’NİN SUNUCULUK YAPACAĞI GECEDE GRUP 27 CANLI PERFORMANS İLE SAHNEDE OLACAK!

Başarılı, deneyimli ve güçlü mizaha sahip sunucu Yunus Günçe, 12 Ocak 2017 tarihindeki 15. Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ndeki sunumu ile geceye tat getirecekken hem müzikal hem de görünüş olarak tarzları olan “Muhtemel Aşk” parçası ile yediden yetmişe herkesin kulağına hitap eden Grup27, canlı performanslarıyla geceye renk katacak.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=gbrjsV9ETCc” maxwidth=500 ]

 

Ayrıntılı bilgi için: www.yilinyildizlari.com

Etkinliğin Facebook sayfası için: https://www.facebook.com/groups/1152347071548567/?fref=ts

 

[kad_youtube url=”https://youtu.be/7ZkGUGs3ajg” maxwidth=700 ]

 

 

 

yazar-banner

 

15. Yılın Yıldızları Ödül Töreni için Nefesler Tutuldu!

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format