YENİ DİZİ ALARMI: IT’S BRUNO


Bir köpek ve sahibinin maceralarla dolu dostluğunu anlatan Netflix dizisi.

Solvan Naim tarafından yaratılan dizinin başrollerini yine kendisi ve köpeği Bruno paylaşıyor. İlk sezonda ikiliye eşlik eden yardımcı oyuncular (Shakira Barrera, Jade Eshete, Rob Morgan) ve köpekler diziye renk katıyor çünkü Brooklyn sokaklarında geçen hikayede hiçbir karakter normal değil!

Aslında Malcom’ın (Solvan Naim) tek dileği tüm insanlığın Bruno’ya hak ettiği değeri göstermesi. İkilinin başı market müdürü, köpek avcıları, kaçık bir eskici, her yerde dans edip Bruno’ya göz diken küçük bir erkek çocuğu, çevreye duyarsız komşular, mahallenin serserisi ve ünlü bir köpek ile derttedir. Evet, mahalle sakinlerinin hiçbiri ile anlaşamıyorlar.

It’s Bruno aslında Netflix’in daha küçük fikirlere ve yapımlara şans vermesiyle ortaya çıkmış. Hem olay örgüsü hem kullanılan mekanlar açısından alışılmış dev Netflix yapımlarından oldukça uzak ve sade. Dizinin yaratıcısı Solvan Naim, “Snowfall” gibi televizyon şovlarında çalışan ve şov yapan bir rapçi, yazar ve yönetmen olarak biliniyor. Kendisi şu an 22 yaşında ve New York Sinema ve Televizyon Geliştirme Ofisi’ne film çeken en genç yapımcı.

17 Mayıs’ta ilk sezonu yayınlanan ve sekiz bölümden oluşan It’s Bruno, on beşer dakikalık bölümleriyle kendini izlettirmeyi başarıyor. Hatta o on beş dakikanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz bile. Yemek yerken metroda yolculuk yaparken ya da dinlenirken izleyebileceğiniz bu çerez dizi, aramızdan insanların biraz daha abartılmış hallerini anlattığı için kafanızı boşaltmaya birebir. Bunun yanı sıra sizi beklediğinizden daha fazla eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. Son bölüm de diziye yakışır derecede absürt sonlandığı için ikinci sezon beni şimdiden heyecanlandırıyor. Spoiler vermekten kaçınsam da diziye sezon finalinde katılan yeni karakter, ikinci sezon için eminim sizi de heyecanlandıracak. İlk bölümü bitirdiğinizde siz de göreceksiniz, dizide her şey o kadar saçma ki izlemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız!

YENİ DİZİ ALARMI: IT’S BRUNO

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format