Pazarlama Zirvesi’14


Bu yıl “Change The Game” konseptiyle 15’inci yılını kutlayan Pazarlama Zirvesi, dünyanın en iyi pazarlama düşünürlerini İstanbul’da buluşturdu. 3 – 4 Aralık 2014 tarihlerinde yapılan Pazarlama Zirvesi, dünyaca ünlü konuklarını Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ağırladı. Slovak mucit Stefan Klein, uçan arabanın iki yıl içinde satışta olacağını müjdelerken, Peter Fisk Türkiye’nin dünyadaki oyun değiştirici rolüne vurgu yaptı.

Konferans Başkanı Peter Fisk’in açılış konuşmasıyla başlayan Pazarlama Zirvesi, uçan arabanın mucidi Stefan Klein, Y kuşağı uzmanı Joeri Van den Bergh, Navi Radjou ve MCT CEO’su Tanyer Sönmezer gibi isimleri buluşturdu.

Son 20 yılını uçan araba hayaline adayan ve bu hayali hayata geçiren Slovak mucit Stefan Klein, katıldığı zirvede oyunu nasıl değiştirdiğini anlattı:

“Trafikte öndeki arabanın üstünden uçmayı hayal ederdim. Uçan arabayı yaparken bu dürtüden ilham aldım. Rüyam her zaman uçmaktı. Aeromobil’de uçak ve otomobili birleştirdim. Havacılık ve otomotiv endüstrisindeki bilgimi birleştirdim. Ekibimle beraber spor araba görünümlü hafif uçak yarattık.”

ucan-arabanin-mucidi-istanbul-a-geliyor

Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki en önemli sürprizlerinden biri de ilk kez Türk inovasyon fikirlerinin en iyilerinin seçilmesiydi. Zirvenin ikinci gününde yapılan “Game Changers Turkey Ödül Töreni” ile yerel düzeyde fark yaratan işletme ve markalar katılımcılarla buluştu.

Pazarlama Zirvesi’14

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format