Kış Mevsimini Sevmemek İçin 10 Sebep


1) Bir t-shirt bir de jean giyerek dışarı çıkma özlemi, üst üste giyilen kıyafetlerin sayısının giderek artmasıyla yerini sinir krizlerine bırakır.

1

2) Grip olma, üşütme ve sinüzit ağrılarının artması ihtimali açık hava alanlarında doyumsuzca gezebilmeniz için büyük bir engeldir.

2

3) Kafelerde sigara içilebilen bölümlerde otururken yanan ufoların ya tam yüzünüze ya da kafanızın tam üstüne vurması bütün akşamınızı işkenceye çevirebilir.

3

4) Kış aylarında ülkemiz trafiğinin her zamankinden daha da çekilmez olması cabasıdır.

4

5) Her kar veya yağmur yağdığında sosyal medya sitelerinin romantizm çıkarımları yapan insanlarla dolmasıyla kış mevsiminden gittikçe soğumayı bırakın, hayattan bile soğuyabilirsiniz.

5

6) Sokak hayvanlarının ve evsizlerin daha çaresiz olduğunu görmek ise kış mevsimini neden sevmediğimizi anlatmak için ikna edici bir sebeptir.

6

7) Büyük uğraşlar vererek yaptığınız saç ve makyajınızın (tabii kadınsanız) dışarı çıktıktan çok kısa bir süre sonra eski halinden eser kalmadığını görmekten kabul edelim ki hiçbiriniz hoşnut değilsiniz.

7

8) Seçilen kıyafetlerin ya terletecek kadar kalın ya da soğuktan donduracak kadar ince gelmesi, kış mevsiminin ruh halimizi nasıl değişken hale getirdiğine dair açıklayıcı bir sebeptir.

8

9) Fazlasıyla üşüyen insanların kapalı alanlarda cam veya kapı açtırmaması sebebiyle mekandaki diğer insanların havasızlıktan ölecek seviyeye gelmesi, bu mevsimin en büyük işkencelerinden birisidir.

9

10) Akşamları açık havada istediğimiz yerleri gezinerek geçirmek yerine PTT üçlüsüne mahkum olmak bizlere göre kış mevsimin sevilmemesinin son ve en sıkıcı sebebidir.

10

 

 

 

 

zeyneptekinbanner

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kış Mevsimini Sevmemek İçin 10 Sebep

log in

reset password

Back to
log in